10 lat ostródzkiej Kornelówki

Sty 2012        SAMORZĄD UCZNIOWSKI

20 stycznia 2012r. w Szkole Podstawowej nr 6 odbyła się uroczystość z okazji 10 rocznicy nadania szkole imienia Kornela Makuszyńskiego.

Wzięli w niej udział zaproszeni goście , rodzice oraz cała społeczność szkolna. Jak co roku kwiaty pod tablicą patrona złożyli przedstawiciele Samorządu Uczniowskiego w osobach : Patrycja Podobińska, Patrycja Skrzypińska oraz Maciek Pisarkiewicz. " Minęło 10 pięknych lat z Makuszyńskim za pan brat".
Mamy nadzieję, że kolejne 10 lat będzie równie udane, czego życzymy z całego serca naszej szkole i całej społeczności szkolnej.