14 października Dzień Komisji Edukacji Narodowej

Paź 2016        SAMORZĄD UCZNIOWSKI

14 października 2016r. przedstawiciele Samorządu Uczniowskiego pamiętali o swoich Nauczycielach, p. Dyrektor i innych Pracownikach szkoły.

W dniu ich święta przygotowali akademię, podczas której popłynęły szczere życzenia słońca i samych dobrych chwil w życiu. Były momenty liryczne, nastrojowe, ale też mnóstwo śmiechu i dobrej zabawy. Były kwiaty i moc serdecznych uścisków. Główne role artystyczne przyjęli na siebie uczniowie klas piątych i klasy szóstej. Całość uświetniły popisy muzyczno – literackie młodszych dzieci. Występy sprawiły, że na twarzach zarówno dzieci, jak i dorosłych zagościł szczery uśmiech, bo jak tu nie być zadowolonym, gdy nagle okazuje się, że w szkole można dostać Oscara. Kto wie co będzie za rok? Trzeba być gotowym na wszystko. Dziękujemy za ciepłe przyjęcie!

Opiekunki SU: Anna Zawadzka i Katarzyna Zakrzewska