AKCJA* STOP GRYPA * KLUBU „ WIEWIÓRKA”

Paź 2018        SP 6

Od 19 października 2018r w naszej szkole trwa akcja zapoznawania się z informacjami na temat groźnej choroby jaką jest GRYPA.

Uczniowie klasy 1A poważnie  potraktowali  roznoszenie ulotek dotyczących profilaktyki . Mamy nadzieję , że uczniowie Kornelówki , ich rodzice oraz pracownicy  szkoły poprzez ulotki , które otrzymali zwrócą uwagę na to, jak ważna jest profilaktyka i ile dobrego przynosi zadbanie w porę o swoje zdrowie. Nadejście jesieni zawsze wiąże się z częstszymi infekcjami dróg oddechowych. Codzienna higiena, szczególnie dłoni oraz unikanie kontaktu z zarażonymi  zmniejsza ryzyko zachorowania! Jeśli chcesz wiedzieć , jak zadbać o siebie i bliskich w tym okresie, koniecznie zapoznaj się z ulotką „ Co warto wiedzieć o grypie?”(tablica informacyjna przy szatni)

A. Muchlado & A. Zawadzka

galeria zdjęć: AKCJA* STOP GRYPA * KLUBU „ WIEWIÓRKA”