Akcja charytatywna

Kwi 2019        SP 6

3 kwietnia w Kornelówce odbył się kiermasz wielkanocny pod hasłem „Pomoc dla  Stasia”.

Zaangażowani w tę akcję uczniowie, rodzice, nauczyciele i pracownicy szkoły wykonali przepiękne ozdoby świąteczne, które cieszyły się  ogromnym  zainteresowaniem wśród przybyłych do szkoły ludzi dobrej woli.  Słowa naszego patrona, że „Mądrym być to wielka sztuka, ale dobrym jeszcze większa”, tego dnia się potwierdziły, o czym świadczy kwota zebrana  w wysokości 2752 zł. Pieniądze zostaną przekazane na Fundację CANCER FIGHTERS/ Pomagam.pl - „Pomoc dla Wojownika Stasia”.

galeria zdjęc: Akcja charytatywna