DKK - czerwiec 2021

Cze 2021        BIBLIOTEKA

„Wszystko, tylko nie mięta”

„Wszystko, tylko nie miętaEwy Nowak, to zaproszenie do rodziny Gwidoszów, której członkowie są tak sympatyczni, zabawni i pełni ciepła, że nie sposób ich nie polubić. Autorka pokazuje życie polskiej rodziny od środka Poznajemy ich nie tylko w przyjemnych sytuacjach, ale też w tych złych - radość przeplata się ze smutkiem. W powieści ukazane są typowe problemy. Opowiada o życiu nastolatków-o ich problemach, kompleksach, kontaktach z rówieśnikami oraz… oczywiście o miłości. Powieść napisana lekkim językiem, z humorem i optymizmem.. Książka zawiera również bardzo mądre i głębokie przesłania, z których można się wiele nauczyć. Jednak młodzieży z naszego klubu, nie przypadła do gustu,  wywołała wiele kontrowersji.

galeria zdjęć: DKK - czerwiec 2021