DKK listopad

Gru 2018        BIBLIOTEKA

Podczas listopadowego DKK omawialiśmy książkę Agnieszki Tyszki ,,Zosia z ulicy Kociej”.

Narratorem jest tytułowa Zosia, która z właściwym dzieciom dystansem przedstawia przygody i problemy swoich członków rodziny, które dotykają nas na co dzień, m.in. przeprowadzka, adaptowanie się w nowym miejscu, przemyślenia dotyczące ludzkiego stosunku do zwierząt i przyrody, A to wszystko podane w zgrabny sposób. Język przystępny dla dziecka.Najważniejsze jednak jest to, że bohaterowie powieści Agnieszki Tyszki kochają się i zawsze znajdują odpowiednią chwilę, by okazać to drugim.
Polecamy do czytania indywidualnego jak i wspólnego z dziećmi. Uśmiech gwarantowany :)