DKK-maj 2022

Maj 2022        BIBLIOTEKA

Na spotkaniu DKK, p. Anna Głowińska, dyrektor Biblioteki Powiatu w Ostródzie, wręczyła naszym Klubowiczkom-Ani i Laurze-nagrody od Instytutu Książki za recenzje w konkursie na recenzję miesiąca dla klubowiczów Dyskusyjnych Klubów Książki. Jeszcze raz serdecznie gratulujemy.
Na spotkaniu rozmawialiśmy o książce Marka Michalaka „Opowieści o tym, co w życiu ważne". Niezwykła książka, która trudne i ważne pojęcia wyjaśnia w prosty i mądry sposób. Treść opowiadań przybliża świat wartości i uczuć-takich jak akceptacja, szacunek, wolność, pokój czy empatia i odwaga. Możecie być pewni, że podczas czytania będzie mądrze, smutno, wzruszająco i zabawnie. Zapraszamy do biblioteki.

galeria zdjęć: DKK-maj 2022