Dzień Muzyki

Paź 2022        SAMORZĄD UCZNIOWSKI

3 października w naszej szkole odbył się dzień muzyki.. Na przerwach rozbrzmiewały utwory do których uczniowie chętnie tańczyli, miedzy innymi: Macarena, Belgijka oraz Kaczuszki dla młodszych kolegów i wiele innych. Uczennice ósmych klas: Oliwia Szydłowska, Zuzanna Włodarska, Hanna Jastrzębska, Gabriela Szaudzianis, Dominika Ługiewicz i Julia Lendzion zajęły się organizacją tego wydarzenia. Maluchy dzięki pomocy Julii mogły nauczyć się układów tanecznych za co dziękujemy. Zuzia obsługiwała głośnik, a muzykę puszczały Gabrysia i Dominika. Dziękujemy wszystkim za zaangażowanie w nasze święto szkolne.
D. Ł.  Samorząd Uczniowski