Inicjatywy Samorządu Uczniowskiego

Gru 2019        SAMORZĄD UCZNIOWSKI

Dzień Życzliwości

21 listopada świętowany był Światowy Dzień Życzliwości. W naszej szkole w ramach obchodów Samorząd Uczniowski postawił na korytarzu obok wejścia ,,Pozytywny Wieszak", na którym pojawiły się były karteczki z miłym słowem. Uczniowie w najbliższych dniach mogli powiesić coś serdecznego i kreatywnego, aby dodać coś od siebie i umilić innym dzień.

Julia Kasperek

Andrzejki szkolne

30 listopada świętowane hucznie są andrzejki. W tym roku Samorząd Uczniowski w ramach obchodów zaproponował andrzejki w formie stoisk z wróżbami. W całej szkole były rozstawione miejsca, w których przedstawiciele SU pomagali innym w robieniu wróżb. W tle wkomponowała się muzyka, dzięki której każdy mógł się poczuć bardziej ,,andrzejkowo". Zabawa wszystkim się spodobała, uczniowie jak i nauczyciele podchodzili do poszczególnych stoisk z co raz większym uśmiechem na twarzy, aby dowiedzieć się troszkę więcej o swojej przyszłości.

Julia Kasperek