PONIEDZIAŁEK 14.10.2019
HOT DOG, SOCZEK
ALERGENY-1,2,7

WTOREK 15.10.2019
ROSÓŁ Z MAKARONEM, KOTLET DROBIOWY, ZIEMNIAKI, BIAŁA RZEPA Z JOGURTEM, WODA Z CYTRYNĄ I MIODEM
ALERGENY-1,2,3,6

ŚRODA 16.10.2019
ZUPA SZPINAKOWA, ŻEBERKA W SOSIE, KASZA GRYCZANA, SURÓWKA Z PORA, WODA Z CYTRYNĄ I MIODEM
ALERGENY-1,2,3,6

CZWARTEK 17.10 2019
ZUPA GROSZKOWA, BIGOS, BUŁKA KAJZERKA
WODA Z CYTRYNĄ I MIODEM
ALERGENY-1,2,6,7

PIĄTEK 18.10.2019
ZUPA ZACIERKOWA, RYBA SMAŻONA, ZIEMNIAKI SURÓWKA Z OGÓRKÓW
KONSERWOWYCH
WODA Z CYTRYNĄ I MIODEM
ALERGENY-1,2,3,4,6

ODPŁATNOŚĆ ZA OBIADY W MIESIĄCU PAŹDZIERNIKU WYNOSI : 92,00 ZŁ

PROSZĘ DOKONYWAĆ WPŁAT OD 5 DO 20 PAŹDZIERNIKA.

PROSZĘ PRZYNOSIĆ ODLICZONĄ KWOTĘ.

REGULAMIN STOŁÓWKI SZKOLNEJ

• Obiady wydawane są w stołówce szkolnej w godzinach od 1100 do 1300.
  • Posiłki spożywamy w czasie długich przerw w godzinach 1130 – 1150, 1235 – 1250.
  • Na stołówkę wchodzimy bez teczki i bez okrycia wierzchniego.
  • W stołówce przebywają tylko uczniowie i pracownicy szkoły, którzy korzystają z obiadów.
  • Uczniowie ustawiają się w kolejce po posiłek jeden za drugim. Nie wchodzą bez kolejki i nie zajmują miejsc uczniom nieobecnym.
  • Osoby, które spożyły posiłek naczynia odnoszą do okienka, a sztućce wrzucają do przygotowanego pojemnika.
  • W stołówce należy zachowywać się zgodnie z zasadami dobrego wychowania.
  • Uczeń zostawia po sobie ład i porządek.
  • Rodzic/opiekun zobowiązany jest do uiszczania odpłatności za obiady w wyznaczonym terminie, tj. w dniach od 5 do 20 każdego miesiąca.
  • Opłaty za obiady przyjmuje kierownik świetlicy.
  • Jeśli rodzic/opiekun nie dokonuje opłat systematycznie, dziecko może zostać skreślone z listy osób korzystających ze stołówki.
  • Rodzic/opiekun jest zobowiązany do jak najszybszego uregulowania zaległości.
  • Obowiązkiem rodzica/opiekuna jest zgłaszanie nieobecności dziecka, które należy zgłaszać najpóźniej do 830 danego dnia.
  • Zgłoszone odpisy za obiady są odliczane w następnym miesiącu.
  • Rodzice/opiekunowie nie mogą pobierać obiadów dla dzieci na wynos.
  • Jeżeli rodzic/opiekun jest w trudnej sytuacji finansowej, osobiście zgłasza się do MOPS lub GOPS, i dziecko może skorzystać z dofinansowanych posiłków.
  • Telefon do świetlicy szkolnej 89 642 – 29 – 29