Konkurs na najpiękniejszy różaniec

Paź 2019        SP 6

Dnia 13 października, w parafii św. Franciszka z Asyżu w Ostródzie, odbyło się rozstrzygnięcie konkursu na najpiękniejszy różaniec. W konkursie wzięło udział 26 uczniów naszej szkoły z klas I-VII.Uczniowie wykonali swoje prace z kasztanów, żołędzi, makaronu,guzików, nakrętek,korków, jarzębiny, głogu, a nawet z płatków śniadaniowych. Jury postawiło wyróżnić 5 prac- Marii  Jarmoluk  z kl. 2, Julii Ruczyńskiej z kl. 3a, Pauliny Pladzyk z kl. 7a, Jakuba Ciesielczyka z kl. 6b oraz Aleksandry Orzechowskiej z kl. 6a.Wszyscy uczestnicy konkursu zostali nagrodzeni przez proboszcza Roberta Wołyńca. Różańce można podziwiać na wystawie w kościele. Opiekunem konkursu była Pani Iwona Karpiej Nidzgorska.