Konkurs Piosenki Religijnej

Gru 2018        SP 6

Dnia 7 grudnia 2018 roku w Szkole Podstawowej nr 6 im. Kornela Makuszyńskiego odbył się XVII Miejski Konkurs Piosenki Religijnej pod patronatem Burmistrza Miasta Ostróda.

W konkursie wzięło udział 18 uczniów z ostródzkich szkół podstawowych: SP1, SP3, ZSP4, SP6 i ZSS. Uczniowie zaprezentowali wysoki poziom i wprowadzili wszystkich obecnych w świąteczny nastrój. Komisja w składzie: Pani Maria Krystyna Andrzejewska, Pani Karolina Klimecka i o. Robert Wołyniec wytypowała następujących uczniów:

W kategorii klas I-III:

I miejsce zajęła – Zoja Szabat (SP1)

II miejsce – Dominika Giżyńska (ZSS)

III miejsce – Nikola Macholla (SP1)

W kategorii klas IV-VIII:

I miejsce – Kacper Ewartowski (SP1)

II miejsce – Maja Matysiuk (ZSS)

III miejsce – Karolina Stanek (SP1)

Wyróżnienie – Zuzanna Sajewska (SP3)

Sponsorem konkursu był Burmistrz Miasta Ostróda – Pan Zbigniew Michalak oraz Księgarnia „Lexica”. Otrzymane środki przeznaczono na zakup nagród i poczęstunek dla uczestników oraz dekorację i dyplomy.

Za upieczenie ciast dziękuję Pani Kozłowskiej, Milewskiej, Szczepańskiej i Szymczak.

Za wydrukowanie dyplomów dziękuję Pani K. Bałachowskiej.

Za wykonanie dekoracji dziękuję Pani A. Zawadzkiej.

Za przesłuchanie w etapie szkolnym dziękuję Pani M. Brzeskiej.

Za prace porządkowe w przygotowaniu konkursu dziękuję klasie VIIIa i Młodemu Kołu „Civitas Christiana”.

Dziękuję wszystkim uczniom biorącym udział w konkursie oraz nauczycielom przygotowującym ich do konkursu: Pani B. Choińskiej, Pani M. Ewertowskiej, Pani I. Ciunelis, Pani E. Stankiewicz i Panu K. Choińskiemu.

Organizator konkursu - Iwona Karpiej-Nidzgorska

galeria zdjęć: Konkurs Piosenki Religijnej