Konkurs plastyczno-językowy

Lis 2018        SP 6

„TŁUMACZ - Żaba w gardle” w naszej szkole

30 września obchodzony był  Międzynarodowy Dzień Tłumacza. Z tej okazji uczniowie klas I-VIII wzięli udział w konkursie, którego zadaniem było poszerzenie znajomości zwrotów frazeologicznych w języku angielskim.

Zadaniem uczestników konkursu było zaprezentowanie w  formie plakatu związków frazeologicznych, w których znalazły się nazwy zwierząt.

Wszystkie prace były bardzo ciekawe i piękne, niektóre z nich wysłane zostały do dalszego etapu. Oto uczniowie, których prace wysłano do kolejnego etapu:

Inka Warszawska kl I a

Franciszek Warszawski kl. IV b

Szymon Kaliszewski kl. V b

Maciej Zakrzewski kl. V b

Hanna Włodarska kl. V a

Milena Ignatowicz kl. V a

Pozostałe prace można podziwiać w Sali nr 4. Dziękujemy uczniom za udział w konkursie, zachęcamy do udziału w kolejnych zmaganiach językowych,

Nauczycielki języka angielskiego ;)