Mam talencik

Maj 2011        SAMORZĄD UCZNIOWSKI

26 maja Samorząd Uczniowski zorganizował konkurs pt. "Mam Talencik". Chętni uczniowie wystąpili w roli piosenkarzy, tancerzy, plastyków, magików, recytatorów itd.

Uczniowie swoje umiejętności prezentowali w okre lonym czasie, każdy z nich swój program przygotował w domu. Jury miało dużo pracy, gdyż prezentacje były różne i z różnych dziedzin. Wystepy były dopracowane. Wszyscy bardzo dobrze się bawili. Jak zwykle publiczność nie zawiodła, byli koledzy ze szkoły oraz rodzice, którzy wspierali swoje pociechy, były głośne brawa i aplauz. Mamy zdolne i odważne dzieci, niektóre wystšpiły po raz pierwszy przed tak dużą publicznością, ale świetnie sobie poradziły.

Klasyfikacja:
I miejsce zespół taneczny "Gangsterki" - D. Wojciechowicz, D. Groszkowska, P. Chmielińska, K. Szcześniak
II miejsce Jakub Bielewicz - recytacja wiersza "Staszek"
III miejsce Alicja Piechocka - recytacja wiersza "Samochwała"
III miejsce Aleksandra Buńka - taniec ze wstążką
III miejsce Zuzanna Bagińska - lepienie z plasteliny

Sponsorami konkursu były panie: Anna Baranowska i Wioletta Chmielińska.
Opiekunki SU: Beata Roguska, Anna Zawadzka

Galeria:  Mam talencik