Mobilna Biblioteka

Paź 2018        BIBLIOTEKA

W dniach 15-16.10 odbyła się akcja zorganizowana przez bibliotekę szkolną z okazji Międzynarodowego Miesiąca Bibliotek Szkolnych nazwana "Mobilną Biblioteką".

Miała na celu zmobilizowanie uczniów do odwiedzania biblioteki nie tylko w celu wypożyczenia lektur.
Na początku bardzo się stresowałam. Bałam się, że coś mi nie wyjdzie. Gdy jednak odwiedziliśmy pierwszą z klas to uczucie minęło. Od razu zyskałam pewność siebie i z wielką radością odwiedzałam kolejne klasy.
Oczywiście nie byłam sama. Organizatorką "Mobilnej Biblioteki" była pani Małgorzata Brzeska, a towarzyszyła nam Paulina z klasy VIII.
Według mnie świetnie sobie poradziłyśmy, a efekty prawie od razu były widoczne. Uczniowie zaczęli odwiedzać bibliotekę w czasie przerw w celu poczytania wypożyczonych przez nich książek. W ciągu trzech dni ponad stu uczniów wypożyczyło książki!

"Mobilna Biblioteka" była naprawdę udana. Warto było spędzić trochę czasu nad pisaniem recenzji książek, by zobaczyć takie efekty. Pani Brzeska była z nas bardzo dumna.

Laura Otremba, kl.Vb

galeria zdjęć:  Mobilna Biblioteka