Nasz uczeń "Ósmym Wspaniałym"

Kwi 2019        SP 6

Michał Lendzion z klasy VIIIa został Laureatem tegorocznego Powiatowego Konkursu „Ośmiu Wspaniałych”!

Nasz uczeń "Ósmym Wspaniałym"

Wyróżnienie odebrał podczas XVII Powiatowej Gali Samorządowego Konkursu Nastolatków „Ośmiu Wspaniałych”, która odbyła się 1 kwietnia 2019r. w sali  Centrum Użyteczności Publicznej w Ostródzie.

Została doceniona wieloletnia działalność Michała we Wspólnocie „Wiara i Światło” działającej przy Parafii Św. Franciszka z Asyżu w Ostródzie. Wspólnota  wspiera rodziny wychowujące niepełnosprawne dzieci.

Michał będzie reprezentował Powiat Ostródzki w Finale Ogólnopolskiego Samorządowego Konkursu Nastolatków „Ośmiu Wspaniałych” w Warszawie.

Michał weźmie także udział w jubileuszowej XXV Ogólnopolskiej Gali Ośmiu Wspaniałych, która odbędzie się w czerwcu w Białogardzie.

GRATULUJEMY!   JESTEŚMY DUMNI!   TRZYMAJ TAK DALEJ!

galeria zdjęć: Nasz uczeń "Ósmym Wspaniałym"