Obchody Dnia Kropki w Kornelówce

Wrz 2021        BIBLIOTEKA

Bo każdy z nas talent ma. Koniec i ...kropka.

Kornelówka po raz pierwszy przystąpiła do obchodów DNIA KROPKI. Święto to nie tylko czas dobrej zabawy, ale to święto kreatywności, wiary w siebie, odkrywania talentów, przełamywanie barier i odwagi. Uczniowie kl.I-VIII poznali historię małej dziewczynki Vashti- bohaterki opowiadania Petera Reynoldsa „ The Dot" ( „ Kropka"), która dzięki malutkiej kropce i wspaniałej, mądrej nauczycielce plastyki uwierzyła w swoje możliwości.

Nauczyciele podjęli rozmaite działania na lekcjach i zajęciach dodatkowych aby inspirować i docenić nawet najmniejsze starania.

Bo każdy z nas talent ma. Koniec i ...kropka.

Galeria zdjęć: Obchody Dnia Kropki w Kornelówce