Programy profilaktyczne

Gru 2018        ŚWIETLICA

W grudniu, w świetlicy zrealizowano blok tematyczny pt. „ Co groźnego jest w magicznych kryształach” – elementy programów profilaktycznych „MAGICZNE KRYSZTAŁY” i „BEZPIECZNY INTERNET”.

Na zajęciach nauczycielki świetlicy czytały dzieciom opowiadanie  pt. „Magiczne kryształy”, rozmawiały  na temat przeczytanego tekstu. Ustaliły wspólnie z dziećmi  jakich zasad  należy przestrzegać, aby Internet i telewizja były bezpieczne. Uczniowie wypowiadali się  na temat ulubionych bajek i programów telewizyjnych, rysowały ulubione postacie. W sali była gazetka pt. „CIESZMY SIĘ INTERNETEM, PAMIĘTAJĄC O BEZPIECZEŃSTWIE”.