Spotkanie autorskie z pisarzem Dariuszem Rekoszem.

Maj 2018        BIBLIOTEKA

24 maja na zaproszenie MBP w Ostródzie uczniowie klasy IV a i członkowie DKK uczestniczyli w spotkaniu autorskim z pisarzem Dariuszem Rekoszem. Mieliśmy okazję brać udział w warsztatach detektywistycznych. Na zajęciach nauczyliśmy się, jak szyfrować wiadomości i swoje imiona (moje brzmi: PWVKML). Na koniec dostaliśmy zaszyfrowane wiadomości i musieliśmy je odczytać, były tam trzy hasła i mieliśmy skojarzyć te hasła z jedną wspólną rzeczą. Ja i dziewczynka z SMS-a byliśmy najszybsi i w nagrodę mogliśmy wybrać sobie jedną książkę Pana Dariusza. Wybrałem „Mundial 2018. Przewodnik kibica”. Poznanie Pana Dariusza zachęciło mnie do przeczytania napisanych przez niego książek oraz do szyfrowania wiadomości.;) Wszystkim polecam tę zabawę. Mieliśmy też okazję nabyć książki autora z dedykacją i autografem.
Szymon Kaliszewski, kl.IV b

galeria zdjęć: Spotkanie autorskie z pisarzem Dariuszem Rekoszem.