Spotkanie autorskie z Beatą Sarnowską

Gru 2022        BIBLIOTEKA

W ramach działalności Dyskusyjnego Klubu Książki w Multimedialnej Bibliotece Powiatu Ostródzkiego „Przystań z Kulturą” odbyło się spotkanie z olsztyńską pisarką Beatę Sarnowską, autorką książek dla dzieci. Na początku pisarka opowiedziała nam o swoich książkach. Opisała proces tworzenia i powstawania książki. Uświadomiła nam, jak wiele osób musi być zaangażowanych, abyśmy mieli, co czytać. Autorka prezentowała m.in. serię Koci Zaułek. To książka dla miłośników kotów, ale nie tylko. To pozycja dla dzieci budujących relacje i pierwsze przyjaźnie „na poważnie”. Prezentowane były powieści detektywistyczne oparte na formule gier terenowych w polskich miastach. Pod koniec spotkania była możliwość kupienia książki i otrzymania autografu pisarki.

Dziękujemy Pani Annie Głowińskiej za zaproszenie.