Spotkanie z przedstawicielką SANEPIDU

Lis 2022        SP 6

Szkoła w szkole….????

… tak, tak uczniowie klas pierwszych i klasy drugiej doświadczyli tego na własnej skórze. W listopadzie odwiedziła ich Pani Patrycja Szymańska, przedstawicielka Powiatowej Stacji Sanitarno-Epidemiologicznej w Ostródzie, z programem „Szkoła mycia rąk Elli i Maxa”. Okazało się, że nie wszystko w tym myciu rąk jest takie oczywiste i niestety powinniśmy to robić znacznie dokładniej i częściej, dla własnego zdrowia. Teraz jednak śmiało możemy powiedzieć, że po ciekawych zajęciach zostaliśmy w tej dziedzinie ekspertami. Nawet rozwiązaliśmy specjalny test związany z tym tematem i otrzymaliśmy dyplomy. Oby ta wiedza przerodziła się w dobre nawyki, które zostaną z nami na zawsze!!!!

1. Katarzyna Zakrzewska
  2. Jolanta Rzymowska