Sprawdzian Trzecioklasisty z Operonem

Maj 2019        SP 6

9 i 10 maja uczniowie klasy III ostródzkiej Kornelówki pisali zewnętrzny sprawdzian mający na celu zweryfikowanie ich wiadomości i umiejętności po pierwszym etapie nauki.   W naukowy nastrój wprowadził uczniów film instruktażowy z Bratkiem. Wszyscy pełni skupienia przystąpili do pracy. Jednym poszło lepiej, innym słabiej, każdy jednak sprawdził przede wszystkim na ile potrafi czytać ze zrozumieniem, myśleć i sprawnie liczyć.

Trzecia klasa kończy pierwszy etap szkolnej przygody…. Z jednej strony etap najprostszy, a z drugiej najważniejszy…. Miejmy nadzieję, że będzie on dobrą przepustką dla wszystkich uczniów do dalszej edukacji.

Wychowawczyni: Katarzyna Zakrzewska