Sukces naszej uczennicy w Konkursie „Ośmiu Wspaniałych”

Mar 2019        SP 6

Gratulacje dla Magdy Kozłowskiej !

Magda Kozłowska z klasy VIIIa jest jedną z Ośmiu Nominowanych w kategorii indywidualnej „Ósemka”, w ramach Samorządowego Konkursu Nastolatków „Ośmiu Wspaniałych”. Została wybrana w konkursie na szczeblu miejskim spośród 16 kandydatów ze wszystkich ostródzkich szkół podstawowych, którzy angażują się w różne przedsięwzięcia na zasadzie wolontariatu.

12 marca 2019 roku, podczas XI Gali Miejskiego Finału Samorządowego Konkursu Nastolatków „Ośmiu Wspaniałych”, Magda odebrała dyplom, złotą różę oraz bilet na jubileuszową XXV Ogólnopolską Galę Ośmiu Wspaniałych, która odbędzie się w czerwcu
w Białogardzie.

„Ośmiu Wspaniałych”, to konkurs organizowany przez Fundację „Świat na Tak”.  Jego celem jest promowanie pozytywnych zachowań, działań, postaw dzieci i młodzieży, upowszechnianie idei młodzieżowego wolontariatu oraz powoływanie w szkołach Klubów Ośmiu – młodzieżowego wolontariatu działającego według programu wychowawczego Joanny Fabisiak „Wychowanie przez działanie”.

MADZIU!!!!

GRATULUJEMY!!!!  JESTEŚMY DUMNI!!!! TRZYMAJ TAK DALEJ!!!!