Świąteczne spotkanie DKK

Gru 2022        BIBLIOTEKA

Na ostatnim spotkaniu DKK zapanowała świąteczna atmosfera. Rozmawialiśmy na temat książki „ Baśnie o aniołach” Marcina Przewoźniaka. Są to piękne opowiadania, pisane prostym, przystępnym dla dzieci językiem. Książka przybliża dzieciom postacie aniołów, sprawia, że nabierają one bardziej ludzkiego wymiaru, choć jednocześnie pozostają magiczne. „Baśnie o aniołach” pozwalają dzieciom uwierzyć, że ci boscy posłańcy rzeczywiście są wśród nas i często pomagają, choć ich nie widać. To książka która rozwija wyobraźnię, wrażliwość, wspomaga rozwój emocjonalny.

Nasze spotkanie odbyło się w miłej, świątecznej atmosferze. Nie zabrakło rozmów o świątecznych przygotowaniach i upominków. Wszystkim czytelnikom składamy najserdeczniejsze życzenia.