ŚWIETLICJADA 2018

Cze 2018        ŚWIETLICA

Międzyszkolny Turniej Świetlic Szkolnych - w tym roku odbył się 23 maja pod hasłem: ”WIOSNA WOKÓŁ NAS” .

Gospodarzem i organizatorem Świetlicjady był Zespół Szkolno- Przedszkolny nr 4 w Ostródzie. Turniej był podsumowaniem projektu promującego zdrowy styl życia i składał się z 4 konkurencji:

konkursu plastycznego „Bibułkowa łąka”- w tej konkurencji reprezentowały naszą świetlicę: Dominika Ługiewicz i Vanessa Oman;

konkursu kulinarnego” Wiosna na kanapce” – w roli kuchareczek: Dominika Ziulewska i Oliwia Szydłowska:

konkursu recytatorskiego „Wiosenne rymy”- wystąpiła pierwszoklasistka Kornelka Kiełczewska. Recytowała wiersz: ”Majówka”;

konkursu muzycznego „Wesołe rytmy”- w konkurencji muzycznej wystąpiły: Julia Lendzion i Gabrysia Szaudzianis oraz chórek składający się z pozostałych uczestniczek zabawy. Dziewczynki zaśpiewały piosenkę „Maszeruje wiosna”.

Nasza 7- osobowa drużyna spisała się na medal. Wszyscy dobrze się bawili pomimo emocji  towarzyszącej międzyszkolnej rywalizacji. BRAWO !

Opiekunem grupy była p. Ewa Raczyńska.

Agata Pyszyńska galeria zdjęć: ŚWIETLICJADA 2018