Udział szkoły w Biegu Tropem Wilczym

Mar 2019        SP 6

1 marca 2019 r. braliśmy udział w Biegu Tropem Wilczym Żołnierzy Wyklętych organizowanym przez Szkołę Podstawową nr 1 w Ostródzie.

Bieg poprzedziło uroczyste spotkanie wszystkich uczestników z organizatorami oraz zaproszonymi przedstawicielami władz miasta. Dzieci biegały w różnych kategoriach wiekowych. Nasze uczennice z klasy V a w swojej kategorii zajęły dwa czołowe miejsca:  I miejsce Hanna Włodarska i II miejsce Gabriela Goździcka- ogromne brawa dla nich, jak i dla wszystkich pozostałych uczniów (łącznie z naszej szkoły startował 38 osób), którzy przebiegli tę trudną trasę.

N-le wych. - fiz. Dorota Sztychmiler i Dariusz Popławski.

Galeria zdjęć: Bieg Tropem Wilczym