Wycieczki dzieci ze świetlicy

Lis 2018        ŚWIETLICA

Bezpieczna droga do i ze szkoły. Obserwacja zmian zachodzących w przyrodzie

Bezpieczna droga do i ze szkoły

Dnia 12 września 2018 roku dzieci ze świetlicy szkolnej wraz uczniami klasy II wybrały się na wycieczkę w okolice szkoły. Tematem było bezpieczne poruszanie się po drogach oraz praktyczne przechodzenie przez ulicę. Uczniowie zostali poinformowani, po której stronie drogi należy chodzić, jeśli nie ma chodnika oraz ćwiczyli w praktyce jak prawidłowo przechodzić przez ulicę na przejściu dla pieszych. Opiekunkami dzieci były: B. Janaszkiewicz i A. Zawadzka.

Obserwacja zmian zachodzących w przyrodzie

Dnia 11 października 2018 roku dzieci ze świetlicy wraz z uczniami klasy III wybrały się na wycieczkę w okolice szkoły, aby obserwować zmiany zachodzące w przyrodzie jesienią. Podziwiały kolorowe drzewa, oglądały działki i ogrody, zbierały liście. Opiekunkami wycieczki były panie: B. Janaszkiewicz i K. Zakrzewska.

galeria zdjęć: Wycieczki dzieci ze świetlicy