Zabawa karnawałowa

Lut 2012        SAMORZĄD UCZNIOWSKI

"Jak zabawa karnawałowa, to tylko w SP 6"

13 lutego w naszej szkole odbyła się zabawa karnawałowa dla uczniów klas IV - VI zorganizowana przez Samorząd Uczniowski. W programie były następujące atrakcje: wybieramy króla i królową balu, najciekawszy strój karnawałowy, konkursy: zimowy zgaduj - zgadula, malowany mikołaj, tańczące polecenia z kapelusza i wiele innych .Uczniowie jak zwykle zaskoczyli nas swoją pomysłowością na wybór stroju karnawałowego, wyśmienitym tańcem oraz wspólną zabawą. Królową balu została Alicja Buńka, królem zaś Maciek Płoski a najpiękniejszy strój karnawałowy zaprezentowała Wiktoria Ceberek .

Zabawa była przednia , czas jednak szybko minął , a następny karnawał dopiero za rok, ale warto poczekać, żeby przeżyć niezapomniane chwile i oddać się karnawałowym szaleństwom.
Nad całością czuwały opiekunki SU panie: Ewa Raczyńska i Renata Oleszkiewicz.

Zdjęcia: Zabawa karnawałowa