Zaklinacze deszczu, czyli klasa IIa i III na wycieczce

Cze 2022        SP 6

Kiedy wakacje zbliżały się wielkimi krokami i nikt już tak naprawdę nie miał głowy do nauki uczniowie klasy II a i III pojechali na wycieczkę do Trójmiasta. Zaczęliśmy naszą przygodę od Gdańska Oliwy i pięknego ZOO, potem było moczenie nóg w morzu, sprawdzanie, czy woda jest słona, spacer po plaży i zbieranie muszelek. Na koniec zostaliśmy młodymi naukowcami. Odwiedziliśmy Centrum Nauki Eksperyment w Gdyni. Udany dzień zakończyliśmy kolacją w MacDonaldzie. Wycieczka była wyborna, ale najpierw, jeszcze zanim wyjechaliśmy, musieliśmy zaczarować deszcz, żeby został na Mazurach i nie pojechał z nami nad morze ….  i naprawdę, to też się udało ????????????

Uczniowie kl. IIa i III z wychowawczyniami   i wspaniałymi opiekunkami p. Sylwią Pocałujko i p. Renatą Oleszkiewicz

galeria zdjęć: Zaklinacze deszczu, czyli klasa IIa i III na wycieczce