Zaplanowane i wykonane!

Kwi 2017        SAMORZĄD UCZNIOWSKI

Kwiecień dla Samorządu Uczniowskiego był bardzo pracowity.

Zorganizowaliśmy wielkanocną wystawkę, na której królował symbol życia – JAJO! Każda klasa wykonała jajo według własnego pomysłu i okazało się, że jesteście baaardzo pomysłowi. Efekty można było podziwiać na korytarzu szkolnym. Dziękujemy wszystkim za zaangażowanie w tworzenie świątecznego nastroju!

Zorganizowaliśmy też apel porządkowy, którego celem było przypomnienie o zasadach przebywania w czasie przerw na podwórku przed szkołą. Nie omieszkaliśmy też wspomnieć      o konsekwencjach dla osób, które tych zasad nie przestrzegają.

Przypominamy, że nadal trwa akcja „Kocham Ziemię i pomagam jej mieszkańcom” polegająca na zbiórce żywności i różnych akcesoriów dla zwierząt ze schroniska. Nie bądź obojętny! Przyłącz się i Ty!

Opiekunki S.U. Katarzyna Zakrzewska, Anna Zawadzka