Znam i podziwiam …..

Maj 2017        ŚWIETLICA

Konkurs świetlicowy - „Piękna Ostróda – zabytki naszego miasta”

Na przełomie marca i kwietnia 2017 roku, dla dzieci uczęszczających do świetlicy szkolnej,  ogłoszony został konkurs „Piękna Ostróda – zabytki naszego  miasta”.  Organizatorkami były p. Beata Janaszkiewicz i p. Katarzyna  Zakrzewska. W konkursie wzięło udział ośmioro dzieci. Komisja w składzie: p. Beata Szymborska, p. Agata Pyszyńska i p. Beata Janaszkiewicz za  najciekawsze uznała  prace Nadii Karwackiej z kl. I ( I miejsce) ,  Oliwii Szydłowskiej z kl. II b ( II miejsce) i Zuzanny Włodarskiej z kl. II b ( III miejsce). Zwyciężczynie otrzymały nagrody rzeczowe, wszyscy zaś uczestnicy dostali dyplomy i słodkie upominki. Wszystkim serdecznie gratulujemy!!!

Beata Janaszkiewicz, Katarzyna Zakrzewska