Akcja SU „Dla schroniska”

Gru 2017        SAMORZĄD UCZNIOWSKI

Jak fajnie być Mikołajem!

Do 5 grudnia trwała akcja „Dla schroniska”. Zbieraliśmy karmę, smakołyki, koce, obroże dla psów i kotów ze schroniska. Udało się zebrać naprawdę duuużą górę tych wszystkich różności dla naszych czworonogów. Bardzo dziękujemy, że tak aktywnie włączyliście się do naszej akcji!!! Dziękujemy oczywiście także nauczycielom i rodzicom, bo bez ich pomocy nie dalibyśmy rady zebrać takich darów. Paczka dotarła do schroniska na czas, bo zwierzaki dostały ją w przeddzień tej ważnej nocy, kiedy to Mikołaj w ciszy i ciemności nocy roznosi wszystkim podarki.

S. U.