AKCJA „SZLACHETNA PACZKA”

Gru 2018        SP 6

Udział naszej szkoły w ogólnopolskiej akcji charytatywnej Stowarzyszenia WIOSNA

Nasza szkoła wzięła udział w ogólnopolskiej akcji charytatywnej Stowarzyszenia WIOSNA „Szlachetna Paczka”. Przez dwa tygodnie wolontariusze naszej szkoły zbierali żywność, materiały szkolne, zabawki, środki czystości, kosmetyki i wyposażenie mieszkania. Wszystkie zebrane dary przekazane zostały do ostródzkiego magazynu Szlachetnej Paczki. Tam podczas Weekendu Cudów zostały wręczone potrzebującym rodzinom naszego miasta.

Serdeczne podziękowania składamy wszystkim darczyńcom, którzy wspomogli akcję – Rodzicom, Dzieciom i Pracownikom naszej szkoły. Dziękujemy za ofiarowany czas, szlachetność, dobro i otwartość na drugiego człowieka.

By Święta były piękne dla wszystkich!

Pedagog - szkolny koordynator akcji i zespół wolontariuszy