Bal karnałowy

Sty 2019        SP 6

W styczniu urządziliśmy zabawę karnawałową dla młodszych uczniów naszej szkoły.

Muzykę, nagłośnienie i oświetlenie zapewnili profesjonalni animatorzy. Scenografię balu kostiumowego  współtworzyli rodzice klasy Ia . Dyskotekę poprowadził Szymon Szypczyński, który zaproponował uczniom konkursy i wspólną naukę tańca grupowego w rytm znanych przebojów. Uczestnicy zetknęli się z profesjonalną choreografią i uczyli się zbiorowych układów tanecznych. DJ popisał się niezwykłym humorem. Z pasją i determinacją artysty-tancerza poprowadził prawdziwy bal karnawałowy.

Dzięki rodzicom zabawa przybrała formę  balu kostiumowego. Uczniowie zaprezentowali się w wymyślnych strojach. Rodzice uczniów stanęli na wysokości zadania i wymyślnymi wypiekami podkreśli  wspaniałość  imprezy.

A.Muchlado

Galeria zdjęć: Bal karnałowy