Co słychać w świetlicy szkolnej?

Maj 2022        ŚWIETLICA

W świetlicy szkolnej dzieci spędzają czas przed lekcjami  i po lekcjach. Są to chwile przeznaczone na odpoczynek, relaks, spotkania z koleżankami i kolegami oraz odrabianie lekcji.  U nas nie można się nudzić. Codziennie czytamy ciekawe książki. Dzieci biorą aktywny udział  w zajęciach świetlicowych. Chętnie wykonują prace plastyczne o różnorodnej tematyce. Dbamy również   o rozwój umysłowy uczniów, ćwiczymy tabliczkę mnożenia, rozwiązujemy zadania  matematyczne i zagadki przyrodnicze. Gramy w różne gry i zabawy rozwijające logiczne myślenie. Jeśli dopisuje pogoda spędzamy czas na świeżym powietrzu, gramy  w piłkę, bawimy się w berka  i inne zabawy ruchowe.