DKK kwiecień

Maj 2018        BIBLIOTEKA

Na spotkaniu DKK w kwietniu omawialiśmy książkę "Nela na kole podbiegunowym''.

W tej książce Nela spotkała dużo ciekawych zwierząt, między innymi  piżamowoły, dzikie psy grenlandzkie, renifery, maskonury a nawet Świętego Mikołaja. Ciekawym zjawiskiem , które zobaczyła jest zorza polarna. Na DKK jak zwykle naszym gościem była pani Anna Głowińska. Czekał też na nas słodki poczęstunek. Każdy uczestnik spotkania miał za zadanie przygotować plakat o książce. Wszyscy uczestnicy wykazali się wielką wyobraźnią. Podczas spotkania była bardzo przyjemna atmosfera.   ;)

Amelia Macholla kl. 4b