DKK listopad 2017

Lis 2017        BIBLIOTEKA

Czytaliśmy książkę pt. ,,Przygody Filipka" autorstwa Katarzyny Terechowicz i Wojciecha Cesarza

W listopadzie czytaliśmy książkę pt. ,,Przygody Filipka" autorstwa Katarzyny Terechowicz i Wojciecha Cesarza. Książka opowiada o dwunastoletnim Filipie, który wychowuje się z mamą, ale w pewnym momencie Joanna, mama chłopaka, mówi mu, że w związku z brakiem pieniędzy i długami musi wyjechać za granicę. Filip ma zostać na rok na wsi,  z siostrą swojej mamy, czyli jego ciocią i jej rodziną. Na początku nastolatek nie mógł zrozumieć co się wokół niego dzieje, ale z czasem popadło to w jego codzienność. Jeśli chcesz poznać przygody jakie spotkały Filipa na wsi, koniecznie przeczytaj tą książkę !

Julia Kasperek VIa

galeria zdjęć: DKK listopad 2017