Dyskusyjny Klub Książki - listopad 2016

Lis 2016        BIBLIOTEKA

W listopadzie czytaliśmy książkę pt. "Szklane dzieci'', którą napisała Kristina Ohlsson.

Opowiada ona o dziewczynce Billie oraz jej mamie, które przeprowadziły się podczas wakacji do nowego domu w rodzinnym mieście mamy, aby zapomnieć o przykrościach, które je spotkały w poprzednim domu. Ludzie mówili, że budynek jest nawiedzony. Bilie sama zaczęła dostrzegać różne dziwne i straszne rzeczy w domu. Postanowiła, że sprawdzi, o co w tym wszystkim chodzi? Kto to robi? Po co to robi? Jaka jest historia domu? Dziewczynka była naprawdę ciekawa i za każdą cenę chciała się dowiedzieć więcej na temat tego domu. I dokonała tego, wraz ze swoim przyjacielem Aladdinem i przyjaciółką Simoną.

Kiedy dotarłam do zakończenia książki, kompletnie mnie zamurowało. Naprawdę gorąco polecam przeczytanie tej książki, przy czytaniu można dostać dreszczyk strachu.

Wiktoria Kucińska Va