Dyskusyjny Klub Książki - styczeń 2017

Sty 2017        BIBLIOTEKA

5 stycznia w naszej bibliotece szkolnej odbyło się pierwsze w 2017r spotkanie DKK. Tym razem jego tematem była przepiękna książka Lauren St John „Biała żyrafa”.

Jest to opowieść o niezwykle odważnej, 11-letniej dziewczynce Martine, która przez wielką katastrofę straciła oboje rodziców. Musiała dlatego wyjechać do egzotycznej Afryki do swej babci Gwyn Thomas, o której istnieniu nie wiedziała wcześniej. Odkrywa tam wiele tajemnic swej rodziny i nowego miejsca zamieszkania oraz przeżywa wiele przygód, m. in. w szkole i rezerwacie swojej babci. Jeśli chcecie przeżyć wspólnie z Martine wszystkie te zapierające dech w piersiach przygody, przeczytajcie „Białą żyrafę”!

Polecam z całego serca –

Dominika Ostrowska Va