Dzień Babci, Dzień Dziadka

Lut 2021        ŚWIETLICA

Po długiej przerwie spowodowanej COVID – 19, przerwie świątecznej, feriach zimowych wróciliśmy do szkoły.

W pierwszym tygodniu po feriach w świetlicy zrealizowano blok tematyczny dotyczący Dnia Babci i Dnia Dziadka (21 i 22 stycznia). Dzieci opowiadały o swoich bliskich: jak wyglądają, jakie wykonują lub wykonywali zawody, jakie mają zainteresowania. Przygotowały piękne portrety, które po zalaminowaniu zostały umieszczone na wystawie w świetlicy. Nauczycielki przygotowały też gazetkę tematyczną, czytały wiersze i opowiadania. Dzieci przygotowały również laurki, które wykonały według własnego pomysłu.

galeria zdjęć: Dzień Babci, Dzień Dziadka