Niezwykła lekcja muzyki

Mar 2017        ŚWIETLICA

NIEZWYKŁA LEKCJA MUZYKI W ŚWIETLICY SZKOLNEJ ! Z CYKLU: MOJA PASJA, MOJE HOBBY …

3 marca w świetlicy szkolnej odbyła się niezwykła lekcja muzyki z udziałem zaproszonego kolegi Michała Lendziona oraz koleżanki Weroniki Węgrzynowskiej z klasy VI.

Michał opowiedział o swojej pasji - gry na gitarze. Omówił elementy składowe instrumentu, wykonał także kilka utworów na gitarze. Weronika zaśpiewała przy akompaniamencie gitary. W dalszej części spotkania goście zachęcili do wspólnego śpiewania piosenki: „Hej sokoły” i „Mały miś”. Dzieci ze świetlicy grały na instrumentach tworząc mini orkiestrę. Zabawa była przednia ! Na koniec Michał               i Weronika przeprowadzili quiz muzyczny sprawdzając , co zapamiętały dzieci. Były bisy i wielkie brawa!