Ostatnie akcje, bo niedługo wakacje ….

Cze 2017        SAMORZĄD UCZNIOWSKI

Wielkimi krokami zbliża się koniec roku szkolnego. Wszyscy jesteśmy zmęczeni i z utęsknieniem oczekujemy na wakacje. Tymczasem ostatnie akcje S.U. „Kocham Ziemię   i pomagam jej mieszkańcom” oraz „Dziecięce marzenia” spotkały się z dużym odzewem wśród uczniów i nauczycieli.

Kochani! Lubicie pomagać, macie dobre serduszka! Zwierzaki w schronisku poczują duże wsparcie, dzięki zgromadzonym przez Was rzeczom. Koce, ręczniki, miski, jedzenie w różnej postaci z pewnością przyda się czworonogom. Słyszeliśmy też na szkolnych korytarzach, że niektórzy z Was planują zostać wolontariuszami w schronisku. To piękne i szlachetne! Bardzo dziękujemy za każdy przejaw serca dla zwierzaków!

Pod koniec maja ogłosiliśmy też konkurs plastyczno – literacki „Dziecięce marzenia”. Najciekawsze okazały się prace kl. IIIa i Vb. Gratulujemy! Dziękujemy za udział wszystkim uczniom, którzy wykonali przewidziane konkursem zadanie. Pamiętajcie ….Czy jesteście mali, czy już zupełnie dorośli, to żeby żyć trzeba mieć marzenia i wierzyć, że na pewno się spełnią!

Katarzyna Zakrzewska, Anna Zawadzka