Półzimowisko

Lut 2019        SP 6

W „Kornelówce” jak co roku uczniowie klas I – IV korzystali w pierwszym tygodniu ferii z ciekawych form zorganizowanego wypoczynku zimowego.

Każdy dzień dostarczał im wielu wrażeń. Zajęcia na kręgielni uczyły zdrowej rywalizacji sportowej. W ostródzkim zamku uczniowie obejrzeli wzruszający film familijny pt. „Chłopiec z burzy”, a w   olsztyńskim Teatrze Lalek spektakl pt. „Mały Nemo w Krainie Snów”.  W programie nie zabrakło też zabaw zespołowych w szkole i na śniegu. Ostatni dzień przebiegał pod hasłem MAGICZNA PRZYGODA. W świat magii przeniósł wszystkich fantastyczny animator. Uczestnicy półzimowiska doskonale się bawili.  Nad przebiegiem zajęć czuwały opiekunki: p. E. Raczyńska  i p. K. Zakrzewska.

Krystyna Bałachowska

Galeria zdjęć: Półzimowisko