Projekt Samorządu Uczniowskiego "Między nami..."

Paź 2014        SAMORZĄD UCZNIOWSKI

Samorząd Uczniowski w roku szkolnym 2014/2015 zaprosił wszystkie klasy i wychowawców do realizacji projektu psychoedukacyjnego "Między nami...".

Celem naszych działań będzie rozwijanie umiejętnoœci interpersonalnych wśród uczniów. Realizacja zadań odbędzie się w pięciu etapach. Każdemu etapowi przypisany został temat przewodni.
W ramach projektu podjęta zostanie następująca tematyka:

1. Komunikacja - październik
  2. Życzliwoœć - Miesiąc życzliwoœci i pozdrowień - listopad
  3. Współpraca "Razem znaczy lepiej" - luty-marzec
  4. Galeria emocji – kwiecień
  5. Tolerancja - Wielki finał projektu - czerwiec

W październiku zajmowaliœmy się komunikacją. Samorząd Uczniowski przygotował gazetkę na ten temat. Wychowawcy i uczniowie w klasach podjęli tematykę na godzinach wychowawczych, obejrzeli prezentacje multimedialne. Teraz nawet maluchy wiedzą, że "DOBRA KOMUNIKACJA, TO DOBRA RELACJA", a przecież o to chodzi, żeby wszystkim nam żyło się przyjemniej.

Zapraszamy wszystkich uczniów i wychowawców do udziału w dalszych etapach projektu. Dziękujemy za życzliwość, pomoc i zaangażowanie.

Opiekunki SU
Ewa Raczyńska i Katarzyna Żeberek