SOS, to Ziemia woła ludzi….

Maj 2018        SP 6

Jak co roku 22 kwietnia obchodziliśmy Światowy Dzień Ziemi. Tym razem o oprawę artystyczną tego święta zadbali uczniowie klasy II i III a.

Było bardzo  …. refleksyjnie. Zastanawialiśmy się, co możemy zrobić, żeby jak najdłużej cieszyć się pięknem naszej planety i co grozi nam, jeśli nie zrobimy nic. Jak rozwój naszej cywilizacji niszczy Ziemię i jak bezmyślne bywają nasze działania. Czasami tak niewiele trzeba , żeby  żyć z przyrodą w zgodzie, wystarczy odrobina dobrej woli.  Pamiętaj  o tym Drogi Współczesny Człowieku: SOS dziś Ziemia woła do ludzi! Jutro tlen już trudniej będzie zbudzić! SOS ratujmy siebie sami! SOS do siebie wysyłamy!

Joanna Urbanowicz,  Ewa Raczyńska,  Katarzyna Zakrzewska

galeria zdjęć: SOS, to Ziemia woła ludzi….