"SPORT GENERACJA"

Paź 2018        SP 6

20 września na stadionie miejskim w Ostródzie odbyła się wspaniała impreza lekkoatletyczna pt. "SPORT GENERACJA", na którą zostały zaproszone wszystkie ostródzkie podstawówki. Nasza reprezentacja liczyła 38 uczniów, trzy osoby wywalczyły złote medale: Julia Smosarska z kl. Va w biegu na 200 m, Hanna Włodarska z kl. Va w biegu na 30 m oraz Mateusz Wasilewski z kl. VI dwa złote medale: w biegu na 30 m i w biegu na 200 m. Gratulacje. Impreza była bardzo udana, dopisała pogoda, a całą uroczystość uświetniła obecność gwiazd polskiej lekkoatletyki, od których można było uzyskać autografy. Wszyscy uczestnicy otrzymali pamiątkowe medale, koszulki oraz owoce.

Opiekunowie uczniów Dorota Sztychmiler i Dariusz Popławski.

galeria zdjęć: "SPORT GENERACJA"