Spotkanie autorskie w Miejskiej Bibliotece Publicznej

Kwi 2019        BIBLIOTEKA

W piątek 29 marca cztery klasy z naszej szkoły (kl. IVa, IVb, Va, Vb) wzięły udział w spotkaniu z pisarzem – panem Tomaszem Stochmalem.

Zostało ono zorganizowane przez Miejską Bibliotekę Publiczną w Ostródzie w ramach projektu “Bilet do przeszłości”, który Biblioteka realizuje w tym roku we współpracy z naszą szkołą, a przede wszystkim z klasą Va. Pan Tomasz Stochmal opowiedział uczniom o swoich pasjach podróżniczych i historycznych, zaprezentował również serię swoich książek o Mataszkach, w tym również część związaną z naszym regionem – “Mataszkowie i mazurska przygoda”, którą wiele dzieci już wcześniej poznało. Był także czas na pytania do autora, a także możliwość zakupu książek oraz uzyskania autografu. Na zakończenie nasi uczniowie serdecznie podziękowali panu Stochmalowi za wspaniałe spotkanie, wręczając mu pamiątkową kartkę. To był udany dzień!

galeria zdjęć: Spotkanie autorskie w Miejskiej Bibliotece Publicznej