SPOTKANIE DKK - STYCZEŃ 2024

Sty 2024        BIBLIOTEKA

Tematem styczniowego spotkania DKK była książka Barbary KosmowskieSamotni. pl. Powieść w sposób bardzo naturalny i prawdziwy przedstawia problemy, z jakimi borykają się współcześni młodzi ludzie. Samotność nie jest najlepszym przyjacielem. W książce młodzi czytelnicy mogą odnaleźć historie, z którymi stykają się w codziennym życiu, lub takie, które mogą dotyczyć ich znajomych lub przyjaciół. Lektura prezentuje także pozytywne postawy nastolatków, którzy są wrażliwi i pomocni, wspierają innych w trudnych chwilach. Książka pomaga docenić wartość prawdziwej przyjaźni, która sprawia, że świat staje się piękniejszy, a codzienne problemy bardziej znośne.