Spotkanie KPK z Kicia Kocią

Lut 2024        BIBLIOTEKA

????W ramach akcji czytelniczej " Duży czyta małemu" Klub Przyjaciół Książki zaprosił klasy II-III do udziału w obchodach święta kota. Tym razem uczniowie zostali zapoznani ze znaną i lubianą postacią literatury dziecięcej Kicia Kocią, która wylądowała w Afryce. Dzieci poznały ciekawostki o zwierzętach Afryki, rozwiązywały zagadki. Uczniowie otrzymali karty pracy z zadaniem plastycznym, słodki koci poczęstunek????.Podczas spotkania uczniowie nie tylko rozwijali swoje zainteresowania czytelnicze, ale także wzbogacali wiedzę oraz rozbudzali ciekawość otaczającego je świata.