Świąteczne konkursy

Sty 2019        SP 6

W tym roku Konkurs Na Ozdobę Bożonarodzeniową cieszył się powodzeniem, wzięło w nim udział 25 uczniów z naszej szkoły. Jury w składzie - Pani Elżbieta Witt i Pani Iwona Karpiej-Nidzgorska, wyróżniło prace ośmiu uczniów (Sergiusza Zakowicza, Kornela Gross, Leny Danowskiej, Emila Danowskiego, Franciszka Warszawkiego, Szymona Kaliszewskiego, Igora Mikołapa, Macieja Zakrzewskiego). Prace te były oceniane w Szkole Podstawowej nr 3 podczas XVIII Międzyszkolnego Konkursu Na Ozdobę Bożonarodzeniową. Trzej uczniowie z naszej szkoły zajęli I, II i III miejsce.

I miejsce – Franciszek Warszawski (kl. IVb)

II miejsce – Emil Danowski (kl. VIa)

III miejsce – Szymon Kaliszewski (kl.Vb)

Gratulujemy zwycięzcom.

Opiekunowie konkursu:   Elżbieta Witt, Małgorzata Brzeska, Iwona Karpiej-Nidzgorska

Dnia 16 grudnia w kościele p.w. św. Franciszka z Asyżu odbył się konkurs na najpiękniejszy lampion adwentowy. W konkursie brało udział 20 lampionów. Jury postanowiło wyłonić 5 najpiękniejszych. Wyróżnieni zostali:

- Franciszek Dudka (kl. Ia)

- Milena Ignatowicz (kl. Va)

- Emil Danowski (kl. VIa)

- Paulina Pladzyk (kl. VIa)

- Maciej Zakrzewski (kl. Vb)

Gratulujemy zwycięzcom. Za nagrody dziękujemy o. Robertowi Wołyńcowi.

Opiekun konkursu: Iwona Karpiej-Nidzgorska

galeria zdjęć: Świąteczne konkursy